zarabiajprzezinternet.net.pl

zarabiajprzezinternet.net.pl

praca zdalna edytor tekstu

praca zdalna edytor tekstu

Ryzyko wybielanie zębów

Marzy o posiadaniu bielsze zęby jak ulubionej gwiazdy filmowej? W dzisiejszym świecie jest to możliwe za pomocą wybielających past do zębów, over-the-counter wybielania paski i żele, produkty wybielające tacki opiera się w gabinecie wybielanie, klejenie i oklein.

Ale zanim spróbujesz tych produktów i procedur, skonsultuj dobrego dentysty w celu określenia, które technika jest dla ciebie dobre. Chociaż nie ma nic złego w poprawie swój wygląd, wybielanie zębów nie jest dla każdego. Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze metody są koszty, czas, rodzaj plam masz i skutków ubocznych.

W ogóle, żółtawe plamy są najbardziej powszechne i najłatwiejsze do usunięcia. dobrze reagują one wybielających past do zębów i żele na bazie nadtlenku i pasków wybielających, które można kupić w każdej aptece.

Brązowe plamy są trudniejsze do wybielania i mogą wymagać taca na bazie produktów wybielających ani wybielanie w gabinecie, który używa silniejszego roztworu wybielania. Szary lub purpurowe zęby, które są spowodowane przez tetracyklinę lub inne leki są najtrudniejsze do rozwiązania i może być wspomagany przez laserowego wybielania lub podwyższonym fornirów.

„Niebiesko-szare zabarwienie spowodowane przez tetracykliny jest trudniejsze, aby rozjaśnić i może wymagać maksymalnie sześciu miesiącach leczenia w domu lub kilku wizyt w gabinecie skutecznie rozjaśniać. Zęby które mają ciemne plamy mogą być lepszymi kandydatami do innej opcji pioruna, takie jak licówki , klejenie, lub korony. dentysta może omówić opcje najlepiej nadaje się do ciebie, „mówi WebMD i Klinika Klinika Cleveland stomatologii.

Niestety, wybielanie zębów jest nie-nie dla niektórych ludzi niezależnie od koloru swoich zębów. Dzieci poniżej 16 roku życia nie powinny być poddawane wybielanie.
Artykuł dzięki: