zarabiajprzezinternet.net.pl

zarabiajprzezinternet.net.pl

zarabianie przez internet copywriter

zarabianie przez internet copywriter

Dlaczego Podejścia Większość MRSA lecznicze Ostatecznie Fail

Nowe podejście MRSA Leczenie Zapewnia brakującym ogniwem do zakończenia cykliczne Zakażenia MRSA

Myślałam, że nigdy nie mógł się ze mną. Po tym wszystkim, byłem mikrobiolog i badane bakterie Staphylococcus aureus, jak co dzień. Wiedziałem, co sprawiło, że bakterie rosną i jakie antybiotyki je zatrzymał. Pomimo bakterii całe moje wykształcenie i doświadczenie badania, byłem w szoku w 1997 roku, kiedy zacząłem walczyć z powtarzających się infekcji.

Posłusznie za radą mojego lekarza i próbował wszystkich rodzajów antybiotyków, z których żaden nie zatrzymał moje nawracające infekcje. Byłem przerażony, że standardowe metody leczenia, które nauczyłem się w szkole i umieścić tyle zaufania po prostu nie działa dla mnie. I została uwięziona w cyklu zakażenia, a następnie antybiotykami, a następnie ponowne zakażenie. Byłem sfrustrowany i dosłownie chora od wszystkich skutków ubocznych antybiotyków. Ledwo mogłem utrzymać niczego w moim żołądku. A w ciągu najbliższych kilku lat moje zdrowie, energia i jakość życia prowadzonego pogarsza.

Usuwaniu fikcji od rzeczywistości

Przy niskiej temperaturze, ale w końcu zrozumiał, że antybiotyki nie były mi pomoże. A gdybym chciał zatrzymać mojego infekcji na dobre, miałem zamiar trzeba znaleźć rozwiązanie na własną rękę. Jako naukowiec, od razu rozpoczął poszukiwania rozwiązania. Spędziłem miesiąc patrzy, rozmawia z kolegami, szorowania czasopism medycznych, uczenie się od naturalnych i integracyjnych lekarzy zdrowia i testowania naturalnych programów zdrowotnych, aby dowiedzieć się, co będzie działać, aby zatrzymać moje infekcji. Co znalazłem było dużo zamieszania, sprzeczności i fałszywej informacji wraz z bitów i kawałków pomocny wiedzy. Na szczęście, moje tło w mikrobiologii, nauki i bad ań pomógł mi pozbyć się fakty od fikcji, a pomógł mi analizować i dokładnie zinterpretować wszystkie dane.

Artykuł dzięki: